Xiaomi Mi 9 Mi9 Magnetické Případ 360 Přední+Zadní double-oboustranné 9H Tvrzené Sklo Pouzdro pro Xiaomi 9 Kovový Bumper pro Xiaomi Mi 9

Xiaomi Mi 9 Mi9 Magnetické Případ 360 Přední+Zadní double-oboustranné 9H Tvrzené Sklo Pouzdro pro Xiaomi 9 Kovový Bumper pro Xiaomi Mi 9

Xiaomi Mi 9 Mi9 Magnetické Případ 360 Přední+Zadní double-oboustranné 9H Tvrzené Sklo Pouzdro pro Xiaomi 9 Kovový Bumper pro Xiaomi Mi 9

 • 205.24 Kč

  216.05 Kč

Oboustranně Transparentní 9H Tvrzené sklo Magnetické Adsorpce telefon pouzdro pro Xiaomi Mi 9 Luxusní kovový bumper 360 stupňů celého těla ochranný kryt

Upozornění: přední a zadní všechny mají skleněné,dont muset koupit temperované sklo screen protector,sav e peníze!!

Proč Si Vybrat Nás

1. Můžeme vám slíbit, že produkty, které vám zašleme, bude mít-1 jakost.

2. Spolupráce s továrnou, Vyšší ceny a výkonu.

3. Můžeme ujistit, že toto zboží bude nedošlo k jeho poškození během přepravy.

4. Rychlejší rychlost dodání, tak, že obdržíte zboží rychleji.

1.O Platbu

Podporujeme následující platební metody:

2.O Zásilce

A. Poštovné & Předání

Budeme mít různé programy podle charakteristik na přepravu zboží . To může dosáhnout více než 200 zemí a regionů. Slibujeme, že všechny objednávky budou vydány během čtyř dnů. Protože z různých kanálů sledovat informační displej, čas se bude lišit, poštovních balíků obvykle 1-4 dny ukázaly, že mezinárodní kurýrní obvykle 1-2 dny, pokud se setkáte s dopravní zácpy, sledování času, informační displej bude prodloužena.

A. O Celní A Tarifní

Poštovní zásilky obvykle není produkovat tarify, ale různé země celní předpisy, celní odbavení čas se bude lišit, prosím, včasné sledování informací, obraťte se na místní poště, pokud je to nutné.

Mezinárodní kurýrní obvykle produkovat tarify, prosím, pochopit místní zvyky daňové standardy, a to tak, aby se zabránilo celní problémy, protože výrobek vrátit nebo zničit, pokud je to nutné, poraďte se se svým místní celní odbavení společnost nebo nést informace na místní celní odbavení. Konečně, přeji vám šťastný nakupování, děkuji moc za vaši podporu.

3.Vrácení Peněz A Politiky

Protože je mezinárodní doprava, náklady a čas cena je poměrně velký, takže klademe velký důraz na kvalitu výrobků. budeme kontrolovat přísně, pokud se vám Jen v případě, že obdrželi poškozený produkt, Prosím, kontaktujte nás. Za účelem zájmy vaše,ujistěte se, zkontrolujte, zda balíček před vámi podepsat, a poslat nám fotky. budeme provádět audit v souladu se zvláštními okolnostmi produkty, které vám pomohou vyřešit tento problém, budete mít možnost vychutnat další slevy.

Pokud chcete výměnu nebo vrácení výrobku, A výrobek nemá žádné poškození, jen je třeba zaplatit zpáteční adresou, vám zašleme nový produkt, poté, co obdržíme produktu.

Děkuji vám za vaši podporu a pochopení.

4.Zpětná vazba

Pokud jste spokojeni, prosím, dejte nám 5-hvězdičkový hodnocení, bude to největší povzbuzení pro nás a pro vás vytvořit lepší služby.Veškeré úsilí, jen aby vám lepší pocit, doprovázený upřímné.Děkuji moc!!!

Štítky: luxusní magnetické adsorpce kovové pouzdro pro iphone, pouzdro pro 8 pro, případě ip xs, mi 10 lite xiaomi, coque iphone xr kov, tvrzené sklo pro samsung galaxy m31, případě mi 10 lite 5g, pouzdro pro redmi 7 magnet, případ mi10 lite, pouzdro xiaomi redmi 9at.


 • Kompatibilní Značka: Xiaomi
 • Materiál: hliník kov+9H temperované sklo
 • Funkce case 8: 360 Přední+Zadní double-oboustranné Tvrzené Sklo pro Xiaomi 9
 • Design: Prostý
 • případ Funkce 5: Vestavěný Magnety Rám Brnění Pouzdro Pro Xiaomi Mi 9
 • Funkce case 3: S Přední Dotykové Sklo Screen Pouzdro Pro Xiaomi9
 • Funkce: Nečistoty-odolné
 • Kompatibilní Xiaomi Model: MI 9
 • případ Funkce 7: Magnetické Adsorpce pouzdro pro Xiaomi9
 • Typ: Vybavená Případě
 • případ Funkce 1: 360 stupňů Plnou ochranu Magnetické pouzdro pro Xiaomi Mi 9
 • případ Funkce 2: Oboustranné skleněné Magnetické pouzdro pro Xiaomi 9
 • případ Funkce 6: Transparentní Jasný Případ Pro Xiaomi Mi 9
 • Značka: Iccker
 • případ Funkce 4: S Zadní Čiré Sklo Bumper Pouzdro Pro Xiaomi Mi9

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good