Sentimentální Snímky Fotoaparát Kouzlo se Hodí Pro Ženy DIY Šperky Náramky & Náramek Kouzlo Původní Rose Gold Korálky

Sentimentální Snímky Fotoaparát Kouzlo se Hodí Pro Ženy DIY Šperky Náramky & Náramek Kouzlo Původní Rose Gold Korálky

Sentimentální Snímky Fotoaparát Kouzlo se Hodí Pro Ženy DIY Šperky Náramky & Náramek Kouzlo Původní Rose Gold Korálky

 • 206.97 Kč

  309.05 Kč

Vítejte Pandulaso Stříbrné Šperky Store ,váš konečný nákupní destinací pro autentické stříbrné přívěsky, náramky, a murano skleněné korálky. Všechny korálky jsou individuálně handcra f ted s autentickými pevné 925 sterling silver korálky, 925 mají razítko na každý korálek, 925 Sterling stříbro je slitina, o f obsahující stříbro 92.5% hmotnostních o f stříbra a 7,5% hmotnosti o f jiných kovů, zpravidla mědi. Tento krásný f ul kouzlo je sesláno o f pevné 925 mincovní stříbro. Je kompatibilní s Pandor, Troll, Chamilia, Biagi a další šperky, a zaměnitelné s Pandor přívěsky / korálky! Udělal o f Sterling silver, per f ect gi f t f nebo jakékoliv příležitosti. Tyto jsou pouze f nebo korálky, řetězec a krabice nejsou součástí dodávky.

Výrobku : Materiál : Pravá 925 Sterling Silver Velikost Otvoru : Závitové Uchycení Evropský Styl Používání:fit náramky ,náramky a náhrdelníky diy výrobu Davu:milovníci, manželka, dívky,ženy

Platba Existuje mnoho druhů platebních si můžete vybrat v www.ubytovani-jana.cz. Doporučujeme PODMÍNĚNÁ,a platba kartou je také sa f e f nebo obojí o f nás,protože tam bude noraml postup,o 24 hodin f nebo www.ubytovani-jana.cz na con f irm vaší kreditní karty v f, h,během této doby, f nebo sa f ety o f obou stranách,není nám dovoleno, aby loď,a zboží bude odesláno do 1-2 dnů, když www.ubytovani-jana.cz con f. bylo však potvrzeno, platba v f h. Dodací podmínky 1)položky budou zaslány do 48 hodin f ter con f irming platby. 2)položky, může dosáhnout 12-21 pracovních dnů. 3)I f obdržíte položky,prosím, kontaktujte nás co nejdříve. Návrat Politiky 1)I f potřebu návratu f nebo výměnu nebo f ull re f und ,prosím, kontaktujte nás. 2)zboží musí být v původním stavu, nejsou nošeny, nebo změněn. 3)položky mohou být vráceny do 15 dnů f ter obdržení. 4)vrací f ee je f f orded kupujícím. Zpětná vazba 1)Budeme dělat každý e f f ort, aby se vaše nakupování nejvíce příjemné a div f ul! 2)Prosím, kontaktujte nás f rudy odjezdem negativní f eedback, dává nám šanci vyřešit váš problém. 3)Jakmile opustíte pozitivní f eedback f nebo nás, jsme se vrátit stejnou okamžitě. Kontaktujte Nás I f budete mít jakékoliv problémy, prosím, f úhoře f ree kontaktujte nás zasláním e-mail na mě, my vám odpovíme do 24 hodin. Prosím, nenechávejte neutrální nebo negativní f eedback jako způsob, jak komunikovat.

Štítky: taška ga běžící pás, canne casting 2 15g, cap pencil ipad pro, bmw e61 530d chladič, taška rám kola 7, brože sailormoon, konzervy držák, caes sony xperia l2, bmw e61 2006 světla.


 • Použití: Speciální DIY Kouzlo Korálek Dárek pro Matku, Manželku, Děti, Rodina, Přítel
 • Na Sobě Příležitosti: Vánoce, Valentýn,/Narozeniny/Výročí/Strana/Návrh
 • Tvar Předmětu: Srdce Tvar
 • Hlavní Kámen: Zirkon
 • Fit: všechny Evropské náramky
 • Kovy Typ: STŘÍBRNÁ
 • Certifikát Typ: GDTC
 • Materiál: 100% 925 Sterling Silver
 • Číslo Modelu: FL1135
 • Značka: Vhand
Maury El Boleta 2020-09-26

Beautiful, only very quickly wiping coating

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good