Nově Kachna Bell s Tři-list Vrtule Roh Upozornění, Kolo, Motocykl Příslušenství, S66

Nově Kachna Bell s Tři-list Vrtule Roh Upozornění, Kolo, Motocykl Příslušenství, S66

Nově Kachna Bell s Tři-list Vrtule Roh Upozornění, Kolo, Motocykl Příslušenství, S66

  • 59.91 Kč

    90.83 Kč

tělo,td,th { font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; font-size: 16px; color: #636363; } body { margin-left: 0px; margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; } a{ color: #636363; text-decoration: none; } a:hover { text-decoration: none; color: #636363; } a:active { text-decoration: none; color: #636363; } em { color: #BD1A1D; font-style: normal; font-weight: 700; } Nově Kachna Bell s Tři-list Vrtule Roh Upozornění, Kolo, Motocykl Příslušenství, S66

Funkce:

1.12 lumenů žluté světlo, 45 decibelů zvuku. Zmáčknout duck, to může znít, tam jsou 2 typy režimů osvětlení pro vždy online a blikající.

2. Krásná helma dekorace. S vrtulí design, odnímatelné dno, vyměnitelná knoflíková baterie.

3. Pružný silikonový pásek pro snadné instalace, DIY modelování, může být použit pro jízdní kola, elektrické skútry, přilby a dětská jízdní kola.

4. Různé funkce pro různé příležitosti, může být použit pro dekorativní efekty na jízdní kola nebo jako relaxační dekomprese hračka v kanceláři.

5. Bezpečné a trvanlivé, malé a roztomilé, snadné přenášení, snadno uložit do kapsy a peněženky, je dobrý dárek pro přátele a děti.

Popis:

Materiál: plast / pryskyřice, guma

Velikost: 10*5 cm

Upozornění:

Helma Barva:náhodný

1 xLittle žlutá kachna

1 x helma

1 xpropeller

2 xBattery

Jsme Loď na celém Světě (s Výjimkou některých zemí a APO/FPO). Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. Objednávky zpracovány včas po ověření platby. Budeme odeslat balík z Číny přes leteckou poštu. Doba dodání závisí na Lodní Dopravce, Celní a Po Odeslání, místa určení a další faktory.Většina balíčků by mohl být přijat do 20 pracovních dnů (4 týdny). Viz níže pro dodací doba sběru kvantitativních dat:

Přijímáme E-mailové žádosti na přiznání do 7 pracovních dnů od obdržení vaší objednávky. Pokud položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a my nebude problém si náhradu nebo výměnu. Pokud nejste spokojeni, když obdržíte položky, prosím, vrátit to do 7 dnů na výměnu nebo vrácení peněz. Prosím, kontaktujte nás pro zpáteční průvodce předtím, než se vrátíte. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše číslo objednávky. Pokud položka je vadný v 3 měsíce, Budeme vám posílat náhradu bez příplatku, nebo nabídnout náhradu poté, co obdržíme vadné položky. Pokud položka je vadný po 3 měsících, stále můžete poslat jej zpět k nám. Zašleme vám nové po obdržení vadné položky. Ale musíte zaplatit extra expediční poplatek. Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky při objednání na www.ubytovani-jana.cz! Pokud jste spokojeni s naším produktem a služby, prosím, dejte nám pozitivní zpětné vazby s 5-hvězdičkový přezkumu, který je pro nás velmi důležité. Budeme velmi rádi, pokud můžete zanechat svůj skutečný pocit zde. Pokud nejste spokojeni s předměty, nebo naše služby, prosím, kontaktujte nás před odjezdem jakékoli zpětné vazby, budeme problém vyřešit okamžitě, děkuji! Prosím, Zprávu nám od 9:00. do 18:00 hodin. (GMT+8) od pondělí do soboty . Pokud máte nějaké dotazy, prosím, zprávu nám a dejte nám šanci vám pomoci. Všechny zprávy budou zodpovězeny v rámci 1 pracovní den (s výjimkou státních svátků v Číně). Pokud neobdržíte naši odpověď, prosím, re-poslal svou zprávu a my vám odpovíme vám co nejdříve. Omlouváme se za pozdní odpověď během prázdnin (v ceně neděle).

Štítky: auto ok, půjčovna duck, hlasitě kolo horn, bike příslušenství obecné, kachna helmu, rubber ducky tie, motorola motocykl reproduktor, kachna v autě, kolo kachna, obo.


  • Certifikace: Jako Show
  • Číslo Modelu: 201289
  • Značka: AUTO-byt
  • Materiál: plast / pryskyřice, guma
  • Velikost: as show
  • Typ: Obyčejný Zvonek
Mr Burenko Alexandr 2020-12-17

Never arrived, seller refused to refund.

Hollydraper87 2020-11-24

The helmet came unpainted and not seen nien looks malteatafo

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good